ЗМІНЕМО КРАЇНУ РАЗОМ!1У рамках освітнього проекту  14 листопада до Вишневської школи Старобільського району завітали гості, колеги-педагоги з Тернопільщини та Львівщини. Радо, з хлібом-сіллю, учні та вчителі зустріли очікуваних гостей.Вчителі під час відвіданих та проведених заходів обмінювалися культурним та професійним досвідом.

Людмилу Іллівну, вчителя початкових класів, запросили на виховний захід «В гостях у казки».

23

З особливим задоволенням наші учні вчилися розписувати писанки під керівництвом Ігоря Романовича Боднаря – народного майстра писанкарства та паперопластики, методиста Заліщицького будинку школяра Тернопільської області. Незабутні враження та позитивні емоції від роботи над писанкою – символу життя і краси українського роду!

456

Олена Петрівна, вчитель зарубіжної літератури, директор Золочівської школи, відвідала урок української мови, який провела у 8 класі учитель вищої категорії Агеєнко Юлія Вікторівна.

Натхненно, цитуючи Ліну Костенко, зі словами вдячності Олена Петрівна звернулася до учнів, порівнявши їх роботу з дебютом, а творчу діяльність Юлії Вікторівни – з мітельшпілем і побажала всім досягти свого плідного ендшпілю.

7

На засіданні методичного об’єднання вчителів природничо-математичних дисциплін вишневські педагоги та гості жваво обговорювали впровадження в навчально-виховний процес інформаційно-комунікаційні технології – «перевернуте навчання», Веб-квести, інтерактивний стиль «MicrosoftMouseMischief».

8