«Змінимо країну разом»: зворушливі хвилини прощання та зустрічі (частина І)27 жовтня 2017 року керівництво Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, начальники відділів освіти міст, районів та об’єднаних територіальних громад проводжали делегацію вчителів Львівської області – учасників освітнього проекту «Змінимо країну разом», що реалізується в рамках Угоди про торгово-економічне, науково-технічне і культурне співробітництво між Львівською обласною радою та Луганською обласною державною адміністрацією.

Протягом 10 днів освітяни дружніх східної та західної областей України  безпосередньо обмінювалися професійним та культурним досвідом, розробляли спільні творчі проекти та шукали перспективні ідеї подальшої співпраці.

28 жовтня 2017 року Львівщина урочисто зустріла своїх вчителів, які благополучно доїхали комфортабельним автобусом. Сподіваємось, що перебування на Луганщині привнесло в їх життя нові яскраві емоції, позитив, розуміння єдності та бажання подальшої співпраці задля миру, злагоди та єдності нашої держави.