Зустріч делегації освітян Львівської та Тернопільської областей1124 жовтня 2016 року Луганщина урочисто зустріла делегацію освітян Львівської та Тернопільської областей, які прибули з метою педагогічного та культурного обміну за  пілотним проектом «ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ» у рамках Угоди про співробітництво між областями.

Гостей вітали голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник військово-цивільної адміністрації Юрій Григорійович Гарбуз, заступник голови Ольга Петрівна Лішик, директор Департаменту освіти і науки Юрій Вікторович Стецюк, керівники управлінь (відділів) освіти міських рад та райдержадміністрацій. З рук заступника голови Лішик О.П. із щирою подякою за гостинний прийом коровай прийняла Лутчин Тетяна Ярославівна, методист Миколаївського районного методичного кабінету, вчитель початкових класів Львівської області.

92У своєму зверненні до делегації Юрій Гарбуз наголосив, що вчителі, які приїхали на Луганщину – справжні герої, готові не на словах, а своїми справами зміцнювати єдність нашої країни.

5Також у церемонії зустрічі взяв участь голова Рівненської ОДА Олексій Віталійович Муляренко, який висловив сподівання на розвиток співпраці Рівненської та Луганської областей і повідомив про наміри долучити вчителів Рівненщини до проекту «ЗМІНИМО КРАЇНУ РАЗОМ».

12Щире захоплення гостей викликав виступ вихованців Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості та ансамблю пісні та танцю «Радани» Луганської обласної філармонії.

67Читайло Оксана Леонтіївна, вчитель англійської мови школи № 2 міста Пустомити Львівської області, від імені освітян Львівщини та Тернопільщини подякувала за теплий прийом та подарувала очільнику Луганської ОДА Юрію Гарбузу серце-оберіг як символ єднання українського суспільства. 

Візит делегації триватиме до 19 листопада 2016 року. Гостей чекає плідне професійне спілкування, знайомство з історією та традиціями нашого краю, змістовна культурна програма.