“КЕНГУРУ” 2017Міжнародний конкурс “Кенгуру” – один з наймасовіших математичних змагань у світі, метою якого є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей.

У начальних закладах Луганcької області математичний конкурс пройшов 16 березня 2017 року, координатором проведення якого традиційно виступає організаційний комітет при комунальному закладі «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

Цьогоріч в конкурсі проявили свою математичну інтуїцію та логіку близько 1000 учнів 2-11 класів з 15 міст і районів нашої області. Найбільш активними учасниками стали школярі навчальних закладів м. Сєвєродонецька (849), м. Лисичанська (791), м. Рубіжного (558) та Старобільського району (473).

У цьому конкурсі всі переможці! Кожен учасник отримає сертифікат. І не дивлячись на те, що це все-таки конкурс і повинен перемогти найсильніший, кожен стає сильнішим, загартованішим в боротьбі з собою: зі своїми страхами, невпевненістю та лінощами. Неординарність, нестандартність, простота та краса задач конкурсу робить цей конкурс надзвичайно популярним!

Під час конкурсу юні математики отримати інтелектуальний позитивний досвід, тому чекаємо на високі бали та сертифікати “Відмінний результат”!