Комп’ютерна техніка для закладів освіти Луганської області31 серпня 2023 року Міністерством освіти і науки України передано від Постійного представництва України при міжнародних організаціях у Відні 70 одиниць комп’ютерної техніки у якості гуманітарної допомоги 10 ліцеям Луганської області: Білокуракинському, Красноріченському, Нижньодуванському, Сватівському, Білолуцькому, Марківському, Лиманському, Шульгинському, Новоайдарському та ліцею «ПЕРСПЕКТИВА».

Отримані девайси будуть надані в користування педагогам Луганщини, які вимушено покинули рідні домівки, але продовжують навчання наших дітей онлайн, адже територія області майже повністю окупована.

В умовах повномасштабної російської агресії міжнародна підтримка з боку світової спільноти має особливе значення для Луганщини.

Дякуємо Постійному представництву України при міжнародних організаціях у Відні, Міністерству освіти і науки України за розуміння надскладної ситуації, підтримку, ефективну допомогу у забезпеченні безперервності освіти.

Працюємо разом, долаємо перешкоди, прагнемо просувати українську освіту!