Конкурс на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у державних і комунальних закладах освіти, що розташовані у сільській місцевості або селищі міського типу Луганської області,  у 2020 році    1. Організатором конкурсу на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у державних і комунальних закладах освіти, що розташовані у сільській місцевості або селищі міського типу Луганської області, у 2020 році (далі – Конкурс) є Департамент освіти і науки облдержадміністрації (далі – організатор).
  2. Конкурс проводиться відповідно до прогнозованої потреби щодо фахівців з вищою педагогічною освітою педагогічних спеціальностей у сільській місцевості або селищі міського типу області, визначеної органами місцевого самоврядування та узагальненої організатором (додається).
  1. У Конкурсі можуть взяти участь особи:

з повною загальною середньою освітою або випускники закладів загальної середньої освіти поточного року – на місця, де передбачений строк підготовки фахівців відповідає строку, визначеному у прогнозованій потребі;

які здобули освітньо-кваліфікаційний рівень молодшого спеціаліста і планують продовження навчання за умови можливості його закінчення у передбачений строк – на місця, де передбачений строк підготовки фахівців за педагогічними спеціальностями відповідає строку, визначеному у середньостроковій потребі.

  1. Особа, яка бажає взяти участь у Конкурсі, особисто пред’являє оригінал паспорта громадянина України та подає такі документи:

1) заяву про участь у Конкурсі за формою згідно з додатком до Порядку та умов проведення конкурсу на укладення угод про відпрацювання не менше трьох років у державних і комунальних закладах освіти, що розташовані у сільській місцевості або селищі міського типу Луганської області, у 2020 році (далі – Порядок та умови), затверджених розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 01.10.2019 № 787, зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 22.10.2019 за № 105/2015;

2) копію паспорта громадянина України;

3) копію документа державного зразка про освіту та додатка до нього (для випускників закладів загальної середньої освіти або фахової передвищої освіти попередніх років) або копію табеля успішності за І півріччя поточного навчального року, завірену керівником закладу загальної середньої освіти, у якому продовжує навчання особа (для випускників закладів загальної середньої освіти поточного року);

4) копію документа, що підтверджує місце реєстрації або фактичне проживання;

5) копії документів, що підтверджують участь у Всеукраїнських інтелектуальних та професійних змаганнях.

  1. Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення про проведення Конкурсу на офіційному сайті облдержадміністрації.
  1. Конкурс проводиться із 06.04.2020 до 24.04.2020.
  1. Адреса, за якою здійснюється приймання документів для участі у Конкурсі: вул. Вілєсова, 10 (2 поверх, каб. 35), місто Сєвєродонецьк, Луганська область.

За додатковою інформацією звертатися до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за телефоном: +380999734951.

Прогнозована потреба щодо фахівців з вищою педагогічною освітою у сільській місцевості або селищі міського типу області  

СКАЧАТИ