ЛУГАНСЬКІ СПОРТСМЕНИ ОТРИМАЛИ ВІД СЕРГІЯ БУБКИ ГІМНАСТИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ!17 грудня на Луганщину завітав наш видатний земляк, президент Національного олімпійського комітету України Сергій Бубка. Метою його візиту до м. Кремінна було урочисте передання спортсменам Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту гімнастичного обладнання провідної світової компанії «Janssen-Fritsen», що використовується під час усіх престижних міжнародних змагань, зокрема й Олімпійських ігор.

«Луганщина завжди славилися своїми спортивними традиціями. Тут люблять спорт. Навіть в дуже непростих умовах люди знаходять можливість займатися фізичною культурою і спортом. Я дуже радий, що відсьогодні юні гімнасти матимуть можливість розвиватись і зростати завдяки високоякісному сучасному обладнанню», – зазначив Сергій Бубка передаючи обладнання та висловив вдячність керівництву Міжнародної федерації гімнастики (FIG), компанії «Janssen-Fritsen» та «Sport for Children Foundation», у співпраці з якими вдалося вирішити питання з безкоштовним постачанням обладнанням, загальна вартість якого становить біля 2,5 мільйонів гривень.

Голова комісії атлетів НОК, бронзова призерка Олімпійських ігор Олена Говорова провела Олімпійський урок з провідними і юними спортсменами Луганської області.

Відтепер юні вихованці Луганського обласного ліцею-інтернату фізичної культури і спорту та спортсмени ДЮСШ області матимуть сучасне обладнання для тренувань і удосконалення спортивної майстерності!