Луганщина об’єднала Україну!До національного свята єднання – Дня Соборності літературно-естетичний клуб «Первоцвіт» Рубіжанського відділення Відокремленого підрозділу «Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» реалізував проект «Естафета-листування» в рамках ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!» за темою: «Ніхто нам не збудує держави, коли ми її самі не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В. Липинський).

Метою проекту є поетична реалізація національно-патріотичного єднання учнівської та студентської молоді України, розвиток творчих здібностей та виховання любові до прекрасної і величної нашої Батьківщини.

За умовами проекту, закладам професійної (професійно-технічної) та вищої освіти, розташованим у різних куточках України, було запропоновано створити поетичний допис до початкових рядків вірша й далі – по ланцюжку:

Я вірний син своєї України,

Я – патріот, і це моє ім’я!

Символічним є те, що саме у свято Соборності, 22 січня 2018 року, проект «Естафета-листування» добіг фінішу, у результаті чого тут, на східних кордонах нашої держави, народилася оригінальна поезія «Я України син», створена всією Україною в одному листі. Карта-додаток «Об’єднані серцями», намальована учнями Рубіжанського відділення Регіонального центру, ілюструє маршрут творчого листування, що охопив країну.

Вітаємо Регіональний центр професійної освіти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка» з успішним проведенням поетичної акції та висловлюємо щиру вдячність КВПУ технологій та дизайну одягу (м. Київ), Міжрегіональному центру професійної перепідготовки звільнених у запас військовослужбовців( м. Кривий Ріг), ДПТНЗ «Дніпровський професійний залізничний ліцей» (м. Дніпро), ДПТНЗ «Чернівецький професійний будівельний ліцей» (м. Чернівці), Берегівському ліцею сфери послуг (м. Берегово, Закарпатська область), ДПТНЗ «Херсонський професійний суднобудівний ліцей» (м. Херсон) за підтримку проекту.