Сокальський відділ освіти зустрічає гостейzminymo-krayinu-razom3 листопада 2016 року відділ освіти Сокальської райдержадміністрації гостинно зустрічав гостей з Луганщини, а саме, директора департаменту освіти і науки  Луганської області Ю.В. Стецюка, заступника начальника відділу освіти Попаснянської райдержадміністрації Валентину Шулік. Колеги з Луганщини відвідали своїх педагогів, які перебувають на Сокальщині в  рамках проекту «Змінимо країну разом». Це Руденко Валентина Олексіївна та Панченко Оксана Олександрівна. 

proekt-zminymo-krayinu-razom5proekt-zminymo-krayinu-razom1Гості відвідали урок української літератури «Люби і знай свій край»,  який одночасно проводили педагог із Луганщини та Сокалької ЗОШ №4, а також урок математики у 3 класі, який переніс учнів і присутніх у луганський край.

proekt-zminymo-krayinu-razom2sam_3211proekt-zminymo-krayinu-razom3Після уроків відбувся обмін думками з різних педагогічних питань, обговорювалися шляхи виховання патріотизму, духовності та громадянської активності у молоді.