Ліцеїсти Луганського обласного військового ліцею яскраво відзначили Міжнародний День МируЖодна людина в Україні не може залишатися байдужою, коли лунають слова «Мир» та «Війна».

Ліцеїсти Луганського обласного військового ліцею «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» ніколи не залишались осторонь подій, які відбуваються в Україні та світі.  Ось і зараз вони прийняли активну участь у заходах на честь Міжнародного Дня Миру.       

Патріотичний дух можна було відчути вчора, під  час проведення виховної години, коли ліцеїсти першого курсу читали вірші про мир та війну, розповідали одноліткам про боротьбу світової спільноти з агресивними державами минулого та у складний теперішній час. Головним лейтмотивом заходу стала думка, що Мир завжди переможе війну і Мир може бути тільки після перемоги над ворогом. 

Сьогодні ранкове підняття Українського Державного Прапору, звуки національного гімну як ніколи знайшли відголос у серці кожного ліцеїста, дали змогу зайвий раз відчути себе частинкою власної Держави та усієї світової спільноти, а кінцевим акордом став патріотичний флешмоб, під час якого над ліцейським плацом лунали слова: «Мир і воля Україні, переможем – бо єдині!»