Масляна йде — весну красну веде23 лютого 2017 року учні груп ІІ курсу ВПУ 92 м. Сєвєродонецька були присутні на заході у бібліотеці, який  був присвячений етнографічному святу «МАСЛЯНА». На святі були присутні гості – начальник об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ЗСУ у м. Сєвєродонецьку Фурс О. Й. та офіцери Небожук В. Д., Бурніс О. І.

На початку заходу прозвучала  пісня «Масляна» (муз. О.Злотника – вірші О.Вратарьова). Викладач  Яковлєва М.С.  ознайомила усіх присутніх з традиціями святкування Масляної в Україні та світі, розповіла про назву та особливості  кожного дня  святкового тижня.

Захоплення у глядачів викликали українські пісні про Масляну у виконанні театру пісні «Джерела», театру народної пісні “Славяночка”, гурту «Дике поле» та інших.  Учні та гості частувалися млинцями під час перегляду відео про святкування Масляної у Черкасах та мультфільму «Масляна».  

Захід був покликаний сформувати духовно-моральні цінності в учнів, виховати любов до рідного краю, до культури українського народу.