Масляний тижденьМасниця – культурне надбання українського народу. В Щастинській санаторній школі-інтернаті успадковують звичаї своїх стародавніх предків, щоб  зберегти і передати їх наступним поколінням. А тому святкування Масляного тижня пройшло за старовинними обрядами. Відродження та популяризація  традицій та культури нашого славетного народу – це один із напрямів патріотичного виховання у закладі.

Забави розпочалися з четверга, який ще зветься Розгуляй. Спочатку дітей дошкільної групи забавляли кукли. Потім дійство розгорталось в шкільній бібліотеці, де учні 1-4 класів змагались у різноманітних конкурсах. А вихователі і учні 6-го класу підготували загальношкільне свято.  Проводжали зиму іграми та забавами, зустрічали весну танцями та піснями. Навколо солом’яного опудала водили веселий хоровод. А потім всі частувалися смачними млинцями, схожими на Сонце.

Традиції в Україні цікаві і самобутні. Тож любімо Україну! Вивчаймо нашу історію та культуру! Та святкуймо наші рідні тисячолітні свята!