МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС “КЕНГУРУ” 2018 НА ЛУГАНЩИНІУ математиків усього світу доброю традицією стало проведення Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» – справжнього свята для школярів загальноосвітніх навчальних закладів. Мільйони учнів мають можливість зануритися через конкурс у цікавий і непізнаний світ математики, що є винятково важливим і корисним, адже сприяє інтелектуальному розвитку.

Міжнародний конкурс “Кенгуру” – один з наймасовіших математичних змагань у світі, метою якого є популяризація математичних ідей та підтримка талановитих школярів, розвиток їх інтелектуальних здібностей.

У начальних закладах Луганської області математичний конкурс пройшов 15 березня 2018 року, координатором проведення якого традиційно виступає організаційний комітет при комунальному закладі «Луганська обласна мала академія наук учнівської молоді».

Цьогоріч в конкурсі проявили свою математичну інтуїцію та логіку більш ніж 6000 учнів 2-11 класів з 14 міст і районів нашої області, а також учні закладів обласного підпорядкування (Комунальний заклад “Рубіжанська обласна загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів”). Найбільш активними учасниками стали школярі навчальних закладів міст  Лисичанська (1110), Сєвєродонецька (1041), Рубіжного (735) та Старобільського (591), Станично-Луганського району (557).

Учасники конкурсу виконували веселі й пізнавальні тестові завдання, цікаві й різноманітні задачі на розвиток мислення для кожної вікової групи.

У цьому конкурсі всі переможці! Кожен учасник отримає сертифікат. І не дивлячись на те, що це все-таки конкурс і повинен перемогти найсильніший, кожен стає сильнішим, загартованішим в боротьбі з собою: зі своїми страхами, невпевненістю та лінощами. Неординарність, нестандартність, простота та краса задач конкурсу робить цей конкурс надзвичайно популярним!

Під час конкурсу юні математики отримати інтелектуальний позитивний досвід, тому чекаємо на високі бали та сертифікати “Відмінний результат”!