Ми сильніші, коли є  така потужна підтримка!Колективу Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище», педагоги якого є внутрішньо переміщеними особами, з метою надання якісних освітніх послуг надано допомогу – 28 ноутбуків HP INC. NOTEBOOK 255 G9 R3-5425U 256GB/8GB/W11P вартістю 64 747,20 злотих. Гаджети придбано в межах Програми EU4Skills, яка спільно фінансується ЄС та його державами-членами Німеччиною, Фінляндією, Польщею та Естонією.

Адміністрація та викладачі закладу висловлюють щиру подяку Міністерству освіти і науки України, Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, Фонду Міжнародної Солідарності в особі Голови правління Рафала Дзєнцьоловського та представниці організації Лідії Літвінчук за покращення можливостей у період воєнного стану надавати якісні освітні послуги за допомогою найсучасніших засобів.

Небайдужість наших друзів з усього світу та вміння гуртуватися у важкі часи допомагають освітянській спільноті Луганщини розвиватися та впевнено наближати Перемогу.

Ми не одні! А тому не тільки вистоїмо, а вийдемо з воєнного стану ще сильнішими!