Міжнародна підтримка2g9a4698Співробітники та студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка зустрілися з представниками ACF.

ACF («Action Contre la Faim» або «Рух проти голоду») є міжнародною недержавною гуманітарною організацією, яка надає підтримку найбільш нужденним категоріям людей.

У зв’язку з воєнним конфліктом з 2015 року «Рух проти голоду» розпочав свою діяльність в Україні. Робота організована за трьома напрямами: психологічна підтримка осіб, що постраждали під час надзвичайних подій, забезпечення продуктовими наборами й засобами для існування, а також аналіз безпеки води, санітарії та гігієни.

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка раніше вже отримували допомогу у вигляді ваучерів на покупку продуктів. Метою останнього візиту представників міжнародного благодійного фонду до нашого університету є сприяння відновленню успішної життєдіяльності людей, які стали жертвами воєнних подій. Захід був проведений за ініціативи студентської соціальної служби.

2g9a4688Під час зустрічі зі студентами та співробітниками ЛНУ імені Тараса Шевченка було встановлено основні проблеми місцевого населення й вимушено переміщених осіб, а також наголошено на необхідності залучення людей до співпраці задля підвищення якості соціальних послуг. Студенти висловили свої погляди щодо власного майбутнього, акцентували увагу на вміннях та навичках, якими необхідно оволодіти для успішної самореалізації та професійного зростання.  

Залучення студентів та викладачів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка до участі в міжнародних гуманітарних організаціях є важливою складовою світової підтримки, що відкриває широкі можливості для саморозвитку та реалізації власних ідей.

Детальніше про зустріч на сайті ЛНУ імені Тараса Шевченка: http://luguniv.edu.ua/