МІЖНАРОДНИЙ СЕМІНАР З ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОВЕДЕННЯ ТАБОРУВАННЯ ДОПРИЗОВНОЇ МОЛОДІ1-2 березня 2018 року в м. Кремінна на базі комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» проходив Міжнародний семінар з організації проведення таборування допризовної молоді.

Семінар проводили представники Міністерства освіти і науки України, Кадетських сил Латвії, Національних Збройних Сил Латвії, Міністерства оборони Латвії та Посольства Латвійської Республіки в Україні для вчителів загальноосвітніх закладів освіти предмету «Захист Вітчизни» та відповідальних за організацію Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

Урочисте відкриття розпочали ліцеїсти «Кадетського корпусу імені героїв Молодої гвардії». Усі учасники семінару стали свідками яскравого військово-пісенного заходу та мали змогу оцінити високий рівень стройової підготовки і злагоджених дій ліцеїстів.

Відповідно дорожньої карти семінару було проведено: лекції «Не здавайся. Планування проведення занять, правила безпеки та ризиків оцінювання»; практичні заняття «Курс лідерів (тембілдінг). Мінно-вибухова безпека. Індивідуальне маскування, тактична медицина, тактика      пересування. Стрільба».

Підсумком роботи було вручення міжнародних сертифікатів учасникам семінару від Кадетських сил Латвії та Національної гвардії України.

Два дні насичених занять надихнули всіх присутніх на патріотичну витримку, наснагу, любов і відданість Батьківщині, прагненням своїми діями служити її інтересам, та на подальшу роботу у напрямку національно-патріотичного виховання  підростаючого покоління Луганщини.

  Більше фото:  https://drive.google.com/drive/folders/10OrSyUT-dCwPA2C-O0BtlXUeERPCCdsy?usp=sharing