Мітинг-реквіємVLUU L100, M100  / Samsung L100, M100У Марківській ЗОШ І-ІІ ступенів №1 відбувся мітинг-реквієм, присвячений відкриттю пам’ятної дошки «Герої не вмирають» загиблим випускникам школи: воїну-афганцю Рипалу В.О. та прикордоннику, який загинув під час виконання військового обов’язку в зоні АТО, Андрієнку С.В.

      VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100

На мітингу були присутні перші керівники району, директори навчальних закладів, заступники директорів з виховної роботи, школярі, родичі та однокласники загиблих, воїни-інтернаціоналісти, прикордонники.

Встановленню пам’ятної дошки передувало проведення благодійної акції по збору коштів, до якої долучилися не тільки школярі, їх батьки та вчителі, а й місцева громада.

   

VLUU L100, M100  / Samsung L100, M100На мітингу лунали патріотичні поезії, щемом в серцях присутніх відгукнулася пісня «Білі лебеді», виконана   ученицями 7-8 класів, а від танку зі свічами (учениці 8 класу) в очах  забриніли сльози скорботи та жалю.

Під охорону почесного караулу право відкрити дошку пам’яті було надане голові ветеранської організації ім. А.І.Єременка Левченку І.Ф., представнику прикордонної застави та відміннику навчання, учню 9 класу Пелюшенку Артему.

Теплі спогади про мужнього воїна Андрієнка С.В. пролунали з уст директора школи Антоненко К.Д., яка зазначила: «Ця дошка буде символом пам’яті нашого учня, випускника, сина, брата, чоловіка і друга. Вона нагадуватиме про тривожні події, які переживає кожен з нас, буде служити прикладом для теперішніх і майбутніх учнів, і вона буде нагадуванням про вірне служіння своїй Батьківщині».

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих, потому поклали квіти до пам’ятної дошки.