Навчально-тренувальні збори з велосипедного туризмуЗ метою підготовки до Кубку України серед юнаків з велосипедного туризму, з 19 по 22 квітня 2017 року в м. Сєвєродонецьку Луганським обласним центром дитячо-юнацького туризму і краєзнавства були проведені навчально-тренувальні збори з велосипедного туризму. В навчально-тренувальних зборах взяти участь спортсмени з м. Сєвєродонецька, м. Лисичанська, Білокуракинського та Кремінського районів.

Під час тренувань велотуристи проходили різноманітні дистанції: долали складні траси велокросу, тріалу. На дистанції вело-ралі за легендами вчилися прокладати у лісі маршрут, долали переправи по мотузці, рухались по азимуту, визначали місце знаходження по спортивним картам, виконували завдання по ремонту велосипеда, вивчали правила дорожнього руху. Дистанція «Фігурне володіння велосипедом» полягала в проходженні фігур, які були розмічені та встановлені на майданчику з ґрунтовим покриттям.

За результатами навчально-тренувальних зборів була сформована команда в складі 6 спортсменів для участі Кубку України з велосипедного туризму серед юнаків, якій відбудеться з 4 по 7 травня 2018 року в м. Буча Київської області.