На Луганщині відбувся семінар, присвячений грі «Сокіл» («Джура»)P1090168Департамент освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації спільно з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти провів у місті Сєвєродонецьк Луганської області 25 лютого 2016 р. обласний семінар-практикум «Про організацію та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)» для керівників та членів обласних, міських та районних штабів гри.

На семінарі педагоги отримали актуальну інформацію та методичні матеріали для практичного впровадження гри, яка є важливою складовою системи патріотичного виховання.

Геннадій Малашенко, методист кафедри педагогіки та психології ЛОІППО, член обласного штабу гри «Сокіл» («Джура»), розповів про нормативно-правові та методичні засади розвитку Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри в закладах освіти області.

P1090069Ярослав Кострикін, керівник військово-спортивного козачого клубу «Сокіл» Міловської ЗОШ І–ІІІ ступенів, зосередив увагу на формуванні патріотичної свідомості та національної гідності в сучасної учнівської молоді шляхом залучення її до військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Вихованці військово-спортивного козачого клубу Міловської ЗОШ представили фрагмент вишколу, який приємно здивував учасників семінару якістю виконання.

Про досвід організації гри доповіла Лариса Борисова, директор Центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді м. Сєвєродонецька.

Про громадську молодіжну організацію «Національна скаутська організація України «Пласт» м. Сєвєродонецьк розповіла її голова, член обласного штабу гри «Сокіл» («Джура»)–Неля Ковальчук. Вихованці організації представили елементи номінацій гри («Муштровийвпоряд» та творчо-мистецький звіт «Ватра»), чим зірвали бурхливі оплески присутніх.

Людмила Вороніна, заступник голови Старобільського районного штабу гри «Сокіл» («Джура»)», представила практичний досвід організації гри в районі.

P1090122Марина Устенко, директор ЗОШ І–ІІІ № 21 м. Попасна, разом з учнями свої школи представили творчо-мистецький звіт рою «Україна – моя земля», що включав яскраві танцювальні й пісенні номери.

В обговоренні теми семінару взяв участь Валерій Ємбаков,начальник комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії», член обласного штабу гри «Сокіл» («Джура»), який запропонував провести ІІ (обласний) етап гри на базі ліцею-інтернату.

P1090158Завершила семінар Тетяна Ткачова, заступник директора Департаменту начальник управління освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації, виконуючий обов’язки директора,голова обласного штабу гри «Сокіл» («Джура»), яка наголосила на важливості об’єднання зусиль задля успішної реалізації цілей та завдань гри.