НА ЛУГАНЩИНІ ВІДБУЛИСЯ ЗМАГАННЯ ЮНИХ РЯТІВНИКІВ417 жовтня 2015 року на полігоні загону Державної пожежної охорони № 1 м. Сєвєродонецька Головного управління ДСНС України в Луганській області пройшов другий етап Всеукраїнського збору-змагань Всеукраїнського дитячого громадського руху «Школа безпеки».

У зльоті взяли участь 9 команд з міст та районів області: мм. Лисичанськ, Рубіжне, Сєвєродонецьк, Кремінського, Старобільського та Міловського районів.

Головною метою заходу є виховання патріотизму, любові до Вітчизни, формування культури безпеки життєдіяльності, мотивації до здорового способу життя і безпечної поведінки, свідомого і відповідального ставлення до питань колективної та особистої безпеки, підвищення рівня знань з рятувальної справи; популяризації професії рятувальника.

1На урочистому відкритті заходу були присутні гості та організатори змагань: заступник голови Луганської облдержадміністрації з питань безпеки та громадського порядку Клименко Ю.Ю., заступник голови Луганської облдержадміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери Лішік О.П., керівник апарату Луганської облдержадміністрації Холоденко Р.А., начальник головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України в Луганській області Савельєв І.В., начальник управління з питань надзвичайних ситуацій Луганської облдержадміністрації Мірошниченко В. Ф., заступник начальника Головного управління ДСНС України в Луганській області з реагування на НС Мельник М.В., виконуючий обов’язки директора Департаменту освіти і науки Луганської облдержадміністрації Єловська Т.А., представники дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ, представники ТОВ «ДТЕК Східенерго» Луганська ТЕС  м. Щастя.

Привітав учасників змагань Клименко Ю.Ю., який побажав юним рятувальникам успіхів, миру та підкреслив, що майбутнє України – за мужніми, сильними духом громадянами, які щиро люблять свою Вітчизну.

87 511

Учасники змагались на дистанціях «Рятувальні роботи на воді», «Бойове розгортання та гасіння пожежі», «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії», «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища», під час яких демонстрували свої вміння та навички у рятуванні людей в різних ситуаціях. Конкурс «Перша допомога» дозволила дітям отримати теоретичні та практичні знання з надання допомоги постраждалим. Такі знання необхідні дітям, особливо у цей складний час.

Лідерами на різних дистанціях стали:
  • «Рятувальні роботи на воді» – команда Сєвєродонецького ЦТКЕУМ;
  • «Пошуково-рятувальні роботи в умовах природного середовища» – команда Сєвєродонецького ЦТКЕУМ;
  • «Рятувальні роботи в зоні техногенної аварії» – команда Міловського району;
  • «Бойове розгортання та гасіння пожежі» – команда Рубіжне-1;
  • Конкурс «Перша допомога» – команда Старобільського району.

13За підсумками змагань І місце посіла команда Сєвєродонецького ЦТКЕУМ, ІІ місце – команда СЗШ № 12 м. Сєвєродонецька, ІІІ місце – команда Рубіжне-1. Переможці змагань були нагороджені грамотами, медалями та цінними подарунками. Кожній дитині – учаснику змагань представники дитячого фонду ООН, ЮНІСЕФ подарували рюкзаки.