На Луганщині відбулось ЗНО з хіміїСьогодні, 21 травня 2021 року, відбулося зовнішнє незалежне оцінювання з хімії.

В області створено один пункт проведення ЗНО з хімії, який розташований в м. Сєвєродонецьк та розрахований на 14 аудиторій.

Пункт оснащено в достатній кількості захисними та дезінфікуючими засобами, пірометрами, що надало можливість створити безпечні умови відповідно до протиепідемічних вимог.

Для успішного функціонування пункту проведення ЗНО з хімії залучено 36 педагогічних працівників, які виконували обов’язки персоналу пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Всі вони пройшли навчання та інструктаж.

Пропуск учасників до пункту проведення ЗНО розпочався о 09.50 та продовжувався до 10.50. Під час пропуску медичні працівники проводили термометрію та візуальний огляд учасників на предмет виявлення ознак гострих респіраторних захворювань. Жодного учасника з ознаками ГРЗ не виявлено.

Для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні з хімії зареєструвалось 190 учасників, з них 139 осіб взяли безпосередню участь у тестуванні, що складає 73,2 % від загальної кількості зареєстрованих.

Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії розпочалось об 11 годині. Відповідно до наказу Українського центру оцінювання якості освіти від 21.05.2021 року № 85 під час технологічної перерви здійснювався загальний контроль із використанням спеціальних приладів (металодетекторів).

За перебігом процедури зовнішнього незалежного оцінювання спостерігали 2 представники ЗМІ. Зовнішнє незалежне оцінювання з хімії відбулося без порушень процедури.

Тест зовнішнього незалежного оцінювання з хімії складався із 52 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 150 хвилин. За умови правильного виконання усіх завдань учасник зможе набрати 74 тестових бали. Правильні відповіді будуть опубліковані 24 травня 2021 року.

Результати ЗНО з хімії будуть опубліковані в персональних кабінетах учасників 4 червня 2021 року. Одночасно заклади загальної середньої освіти отримають результати державної підсумкової атестації своїх випускників.

Учасники тестування, які не змогли взяти участь в зовнішньому оцінюванні через об’єктивні причини, можуть протягом 5 днів після тестування (ураховуючи день проведення) подати до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти заяву про участь у додатковій сесії ЗНО. Додаткова сесія ЗНО з хімії відбудеться 29 червня.