На Луганщині учнівські олімпіади – 2022 перетнули екватор22–23 січня в загальноосвітніх школах І-ІІІ ступенів №№ 14, 20 м. Сєвєродонецька були проведені обласні олімпіади з хімії, історії, трудового навчання, математики, географії, німецької та французької мов. В олімпіадах узяли участь 166 учнів 7–11 класів закладів загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти з 15 об’єднаних територіальних громад Луганщини.

Традиційно спостерігається посилений інтерес оргкомітету та всіх учасників змагань  до олімпіади з трудового навчання. Перший день обласної учнівської олімпіади з трудового навчання (технологій) для учнів / учениць 9–11-х класів складався з 3-х турів: теоретичного туру, захисту творчого проєкту й комплексної роботи.

Творчі проєкти учасники / учасниці виконували вдома. Дівчата працювали за напрямом «Кулінарія» (теми «Соложеник» (9 клас) та «Перекладанець» ( 10–11 класи)), а хлопці – за напрямом «Технології обробки матеріалів» (теми  «Новорічна ялинка» (9 клас), «Брелок для ключів» (10–11 класи)). Учасники / учасниці добре впорались із домашнім завданням на радість їхніх учителів, батьків, членів журі та оргкомітету.

Обласні учнівські інтелектуальні змагання продовжаться до 15 лютого 2022 року.