Педагоги Луганщини готуються до реалізації Концепції безпечної школи17 серпня 2017 року у м. Кремінна розпочав роботу спільний семінар-тренінг Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та представників Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) «Реалізація Концепції безпечної школи в умовах децентралізації та реформування галузі освіти у Луганській області».

Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з ГО «Ла Страда-Україна» провів регіональний круглий стіл17 серпня 2017 року Департамент освіти і науки обласної державної адміністрації спільно з ГО «Ла Страда-Україна» за участі заступника голови облдержадміністрації Лішик О.П. провів регіональний круглий стіл з питань «Вивчення обізнаності дітей, які перебувають у навчальних закладах інтернатного типу, щодо

Підготовка до навчального року: м. РубіжнеЗа дорученням голови Луганської обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Гарбуза Юрія Григорійовича заступник голови облдержадміністрації Лішик Ольга Петрівна 16 серпня ознайомилась з підготовкою закладів освіти м. Рубіжного до нового навчального року та осінньо-зимового періоду.

Прем’єр-міністр України Вододимир Гройсман провів селекторну нараду з питань підготовки до нового навчального року15 серпня 2017 року відбулася  спеціальна селекторна нарада з питань підготовки до нового навчального року під головуванням Прем’єр-міністра України В.Б. Гройсмана і  Міністра освіти і науки України Л.М. Гриневич.

У нараді взяли участь голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник

Діяльність освітніх центрів «Донбас-Україна» у Луганській області (оперативна інформація станом на 15.08.2017)Станом на 15 серпня 2017 року до освітніх центрів «Донбас – Україна» за консультацією звернулось 989 осіб.

Направлено для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації  до школи для отримання документу державного зразка:

про базову загальну середню освіту – 11