Школи Луганщини отримали плакати з новими емблемами військових частин та книги від Львівської областіПісля урочистостей з нагоди Дня Державного Прапора України голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин зустрілися з представниками освітянської спільноти Луганщини.

«Стало доброю традицією зустрічати Дні Державного Прапора

Україну чекають істотні зміни, коли за справу беруться люди з синьо-жовтими серцями, – Віталій КомарницькийСьогодні, 23 серпня, голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький взяв участь в урочистостях, присвячених Дню Державного Прапора України.

Привітати Луганщину з державним святом традиційно завітав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин. На заході також

Всеукраїнська серпнева конференція “Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи”19 серпня 2019 року в місті Києві відбулася Всеукраїнська серпнева конференція “Нова українська школа: виклики та перспективи освітньої реформи” – традиційний освітянський форум за участі Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана та міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

Програмою заходів були передбачені

Про діяльність освітніх центрів «Донбас-Україна» у Луганській області (оперативна інформація станом на 19.08.2019)Станом на 19 серпня 2019 року до освітніх центрів «Донбас – Україна» за консультацією звернулося 1640 осіб.

Направлено для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації  до школи для отримання документу державного зразка:

про базову загальну середню освіту – 6

Відпочинок у Литовській РеспубліціНа запрошення надзвичайного і Повноважного Посла Литовської Республіки пана Марюса Януконіса з 4 по 11 серпня 2019 року 10 дітей Луганщини разом із дітьми загиблих учасників АТО 30-ї  механізованої бригади з м. Новоград – Волинський гостинно приймав дитячий табір учнівського