Новорічна феєріяТрадиційно, в грудні, напередодні різдвяно-новорічних свят, проходить Всеукраїнський конкурс-виставка «Новорічна композиція».

Нажаль, для учнів Луганщини він вже вдруге проходить в умовах вимушеної евакуації. Але попри ці складні умови, юні луганчани проявили неймовірну активність та творчий підхід. Конкурс проводиться за 7 номінаціями: «стилізована ялинка», «новорічний букет», «новорічна композиція», «новорічний вінок», «сюжетна композиція», «флористична новорічна картина чи колаж», «новорічний подарунок».

Для Луганської області, починаючи з 2019 року, традиційною стала додаткова номінація «Подарунок захиснику», яка тепер неймовірно актуальна, в умовах повномасштабної збройної агресії росії проти України та фактичної тимчасової окупації нашого краю загарбниками. Усі роботи, що не були відправлені на Всеукраїнську виставку-конкурс «Новорічна композиція, та додаткові поробки, листівки-вітання  разом зі смаколиками, будуть передані на фронт та до шпиталів нашим захисникам.

Минулого року учні та педагоги Луганщини відпрацювали механізм передачі подарунків через ТЦК, волонтерів, рідних і близьких та їх побратимів. Поробки передавали особисто пораненим захисникам у шпиталях, сім’ям загиблих героїв  та навіть просто на вулицях міст і селищ. Був організований продаж на ярмарках і аукціонах з передачею грошей до фондів, а також розміщення своїх поробок та побажань в акаунтах українських військових бригад та підрозділів тощо.

Цьогоріч  на обласний етап Конкурсу надійшло 567 робіт (світлин) з 59 закладів освіти практично всіх громад Луганщини.

Поряд з традиційними поробками, надійшли роботи, які ввібрали в себе глибинні традиції українського народу щодо відзначення різдвяних свят. Саморобки відображають особливості регіонів, в яких зараз перебувають учні, усі вони просочені духом патріотизму і вірою в нашу Перемогу та мирний 2024 рік. Попри неймовірні страждання та біль, які несуть нам російські варвари, в роботах дітей не має агресії, а це свідчить про те, що вони ясно розуміють значення свята Різдва Христова – торжество життя над смертю, світла над темрявою.

Усі учасники обласного етапу Конкурсу будуть відзначені дипломами та сертифікатами.

Дякуємо усім дітям, їх батькам та педагогам за те, що подарували цю Новорічну феєрію, відчуття свята та надії на світле майбутнє!

Переможного та мирного 2024 року!