НОВІ ДОСЯГНЕННЯ ДЖУР ЛУГАНЩИНИ: РІЙ «СОКОЛИ» – СЕРЕД ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ЕТАПУ ГРИ «ДЖУРА» СТАРШОЇ ВІКОВОЇ ГРУПИЗ 19 по 28 липня 2021 року у Чернівецькій області пройшов ІІІ (Всеукраїнський) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Буковинська Січ (старша вікова група, 15-17 років). У заході взяли участь майже 200 дітей з 22 областей України, м. Києва та Українського державного центру національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді. Проходив ІІІ етап у кількох локаціях Чернівецької області – у м. Хотин Дністровського району, у м. Вижниця Вижницького району та у м. Чернівці.

Луганську область представляли переможці обласного етапу гри серед старшої вікової групи – рій «Соколи» Комунального навчально-виховного комплексу «Рубіжанський ліцей» Рубіжанської міської ради у складі Андрюшиної Катерини, Воробйової Вікторії, Гончарова Руслана, Загребіна Микити, Подоляка Павла, Саранчи Іллі, Трехлєб Ксенії, Наумова Максима. Підготували рій – Володимир Воронцов, Наталія Гребенюк, Олег Скарга-Бандуров.

Як завжди, програма ІІІ етапу Гри була досить насичена та передбачала участь роїв у дванадцяти залікових та обов’язкових конкурсах і змаганнях, у різноманітних вишколах, екскурсіях, тощо.

Учасники Всеукраїнського етапу військово-патріотичної гри «Джура» мали змогу ознайомитись з унікальними місцями Чернівецької області – з Хотинською фортецею, Вижницьким коледжем декоративно-прикладного мистецтва, з м. Чернівці, здійснити мандрівку у Карпати.

Організатори урізноманітнили програму заходу:

  • познайомили юнацтво зі зразками стрілецької зброї та важкої артилерії,
  • група піротехнічних робіт Аварійно-рятувального загону спеціального призначення провела ряд майстер-класів і розповіла про правила безпечного поводження з небезпечними (або підозрілими) предметами, про роботу пожежної служби та обладнання пожежної машини, майстер-клас із пожежогасіння;
  • провели майстер-класи від Українського інституту національної пам’яті по грі «Українська революція 1917-1921. 100 років боротьби» та майстер-класи із художнього різьблення
  • організували для учасників гру Лазертаг («Теренова гра»), Чумацькі забави та багато інших цікавинок.

Крім того, юні джури змагалися у конкурсах: «Пластун», «Впоряд», «Тактична підготовка», «Відун», «Стрільба», «Саперна підготовка», «Метання гранати» та інші.

Рій «Соколи» брали активну участь у всіх заходах програми та продемонстрували високий рівень підготовки й згуртованості в конкурсній програмі.

За підсумками ІІІ (Всеукраїнського) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») – Буковинська Січ (старша вікова група, 15-17 років) старші джури Луганщини посіли:

І місце – у конкурсі «Впоряд»;

І місце – у конкурсі «Тактична підготовка»;

ІІ місце – у конкурсі «Стрільба з АК-74»;

ІІ місце – у конкурсі «Метання гранати»;

ІІ місце – у конкурсі «Теренова гра» зі змаганням у грі з Лазертагу.

Це – потужний результат достойного рою!

Вітаємо рій «СОКОЛИ» Рубіжанського ліцею і дякуємо за блискучий результат та гідне представлення Луганської області на Всеукраїнському етапі Гри!