Оголошення про проведення конкурсу з визначення проєктів освітнього обміну між Луганською та Львівською областями1. Проєкти освітнього обміну, які претендують на участь в конкурсі, мають бути спрямовані на популяризацію та поширення регіонального досвіду у сфері освіти і виховання, встановлення партнерських зв’язків між закладами освіти та педагогічними колективами, розвиток інноваційної діяльності та творчого потенціалу освітян, створення умов для поглиблення практичних знань та оновлення професійного досвіду.

2. Адреса, за якою приймаються проєкти та документи: вул. Вілєсова, 10  (2-й поверх, каб. 35), місто Сєвєродонецьк, Луганська область.

3. Проєкти та документи складаються державною мовою, нумеруються, підписуються керівником закладу освіти, подаються у друкованій та електронній формах (на флеш-носіях або компакт-дисках) і повинні містити:

1) заяву про участь у конкурсі за формою згідно з додатком 1 до Порядку проведення конкурсу з визначення проектів освітнього обміну між Луганською та Львівською областями, на реалізацію яких виділяються кошти з обласного бюджету, затвердженого розпорядженням голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 29.03.2018 № 251, зареєстрованим у Головному територіальному управлінні юстиції у Луганській області 30.03.2018 за № 26/1782, (далі – Порядок);

2) опис проєкту за формою згідно з додатком 2 до Порядку;

3) копію установчого документа закладу освіти (статуту, положення тощо);

4) копію витягу/виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань;

5) копію виписки з Реєстру неприбуткових установ та організацій;

6) копії документів про партнерство між закладами освіти Луганської та Львівської областей;

7) лист-погодження щодо участі органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування, до сфери управління якого належить заклад освіти.

4. Конкурсні проєкти подаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення про проведення конкурсу на офіційному сайті облдержадміністрації (www.loga.gov.ua).

Конкурс проводиться із 30.03.2020 до 10.04.2020.

За додатковою інформацією звертатися до Департаменту освіти і науки облдержадміністрації за телефоном: +380667928359.