Оновлено показники вакцинації від COVID-19 серед працівників закладів загальної середньої освітиСтаном на 18 листопада 2021 року повний цикл вакцинування пройшли понад 544 тис. працівників шкіл, або майже 84% від загальної кількості. Принаймні однією дозою вакцини щеплено 96,1% працівників ЗЗСО, які відповідально поставились до епідеміологічної ситуації. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі https://t.me/SerhiyShkarlet/446.

Найкращу статистику повного циклу вакцинування освітян демонструють:

Луганська область – 92,4%;

Харківська – 92,2%;

Черкаська – 91,6%.

Сергій Шкарлет повідомив, що у Рівненській, Тернопільській та Закарпатській областях, як і раніше, спостерігаються нижчі темпи вакцинації. В кожному з цих регіонів жодної дози щеплення ще не отримали близько 7% вчителів.

«Вдячний кожному вчителю за вибір на користь вакцинації та засновникам закладів, що прислуховуються до рекомендацій МОН щодо відновлення очного освітнього процесу в школах. Вкотре наголошую: діти мають навчатися за партами, це вкрай важливо! За оперативною інформацією, уже з понеділка планують перейти на очне навчання понад 11 тис. шкіл», – наголосив Міністр.