15-16 листопада 2019 року в Національному центрі ділового та культурного співробітництва «Український дім» (м. Київ) триває Тридцять четверта міжнародна спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра – День студента 2019». Організатором заходу виступило Товариство «Знання» України за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.
Метою виставки є презентація вітчизняних та закордонних закладів освіти, програм обміну здобувачами освіти, вивчення досвіду співпраці з європейськими країнами в галузі освіти та працевлаштування молоді, ознайомлення майбутніх абітурієнтів з умовами вступу до національних та закордонних закладів освіти.
У межах виставки організовано проведення семінарів, круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва та впровадження сучасних інноваційних технологій у галузі освіти.
Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області вперше взяв участь у заході такого типу. До складу делегації від професійної освіти Луганщини увійшли директор НМЦ ПТО у Луганській області Володимир Артюшенко та співробітники центру Сергій Підгайко і Володимир Кравченко.
У номінації «Профорієнтаційна робота серед молоді» НМЦ ПТО у Луганській області нагороджено Золотою медаллю.