Освітній проект «Змінимо країну – разом»«Як же нам пощастило!» – лунало у коридорах в Щастинській санаторній школі-інтернаті протягом двох тижнів. В межах проекту відбувся взаємний обмін учителями між Луганською і Львівською областями.

А до нас приїхав не просто учитель, а викладач хореографії, методист вищої категорії, голова циклової комісії хореографічних дисциплін  Львівського коледжу культури та мистецтв Олег Копильчак.

Дітлахи із початкових класів мали можливість першими спробувати свої сили на майстер-класах Олега Петровича, в той час як дорослі школярі нетерпляче чекали своєї черги. І не дарма… Величезне задоволення отримали всі, хто відважився стати в коло разом з майстром в українському народному танці «Гопак». Завжди усміхнений, енергійний, до всіх привітний Олег Петрович заряджав своїм натхненням, що допомогло в дуже короткий час зробити майже неможливе – поставити три танці, які були подаровані нашій школі.

Олег Петрович зізнався, що просто закохався в наших дітей, а ми всі закохалися в нього. Він сказав, що не бачить ніякої різниці між заходом і сходом, а наші діти нагадують йому маленькі соняшники, бо від них іде світло, як від сонця. Дякуємо за той час, який ми провели разом та чекаємо на нові приємні зустрічі!