Освітні можливості Луганщини: навчаймося, щоб повернутисяПродовжуємо здійснювати інформаційну підтримку переміщених закладів освіти Луганщини та представляємо Навчально-науковий інститут природничих і аграрних наук Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Це команда успішних професіоналів, науковців, керівників, громадських діячів, які затребувані як в Україні, так і за кордоном! А дехто навіть здійснив мрію багатьох – став науковцем-дослідником в далекій Антарктиці!

До складу Навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук входить чотири кафедри, кожна з яких реалізує окремі напрями освітньої та наукової діяльності: анатомії, фізіології людини та тварин; біології та агрономії; хімії, географії та наук про Землю; садово-паркового господарства та екології.

Спеціальності НН ІПАН ЛНУ імені Тараса Шевченка:

– 014.05 Середня освіта. Біологія та здоров’я людини;

– 014.07 Середня освіта. Географія;

– 091 Біологія та біохімія;

– 101 Екологія;

– 102 Хімія;

– 103 Науки про Землю;

– 201 Агрономія;

– 205 Лісове господарство;

– 206 Садово-паркове господарство.

Навчання в Навчально-науковому інституті природничих і аграрних наук відкриває широкі можливості для працевлаштування. Спеціальності навчально-наукового інституту природничих і аграрних наук затребувані та мають державну підтримку:

  • значна кількість бюджетних місць/ збільшений розмір стипендії;
  • мінімальна вартість контракту;
  • значна кількість вакансій на ринку праці як в Україні, так і за кордоном.

ВСТУП на бюджет/контракт, денна/заочна форми навчання:

  • бакалаврат – на базі 11 класів навчання 3 р.10 міс.; дипломів молодшого бакалавра, спеціаліста/фахового молодшого бакалавра – 1 р.10 міс./ 2 р.10 міс.;
  • магістратура – на базі бакалавра/спеціаліста/магістра – 1 р. 4 міс.

Навчально-науковий інститут природничих і аграрних пропонує:

  • Вступ на 2/3 курс на основі дипломів молодшого спеціаліста/бакалавра/фахового молодшого бакалавра.
  • Можливий вступ на основі диплому бакалавра без НМТ/ЗНО до бакалаврату, на основі диплому спеціаліста/магістра до магістратури.
  • Пільгові умови вступу для УБД, дітей з ТОТ та інших пільгових категорій (за іспитами в університеті) – без НМТ/ЗНО до бакалаврату, без ЄВІ/ЄФВВ до магістратури.
  • За спеціальністю 201 Агрономія можливий вступ за кошти держави (за ваучером центру зайнятості) для ВПО незалежно від віку, для осіб 45+, інвалідів та ін. Паралельне навчання за освітньою програмою міжнародного агробізнесу «Агрокебети».

Вступники з пільгами УБД можуть вступити без НМТ (національного мультипредметного тесту). Пільги УБД – це пільги, які надає держава для військових і ветеранів зі статусом учасника бойових дій. Користуватися такими пільгами можуть не лише учасники БД, а й деякі родичі. Діти УБД можуть розраховувати на державну підтримку, зокрема й при вступі до вишів — вони мають право на переведення на вакантні бюджетні місця.

ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ НН ІПАН ПРО ВСТУП 2024, приєднуйся – отримуй актуальну інформацію про перебіг вступної кампанії за посиланням: https://t.me/vstup23

Сайт Інституту природничих і аграрних наук: https://luguniv.edu.ua/?page_id=349

Відеопрезентація інституту від студентів: https://youtu.be/1GXRjLE8Bmc?si=EOG4AHXzap-kzRVk

Контактна особа: +380507671066 Наталія

Консультаційні пункти:

м. Полтава, вул. Соборності, 64-ж

м. Полтава, вул. Івана Банка, 3

м. Лубни, вул. Віктора Новікова, 2

м. Лубни, пл. Вокзальна, 7

м. Миргород, вул. Старосвітська, 52/15

м. Чорноморськ, вул. Спортивна, 10

м. Долина, вул. Грушевського

Сайт ЛНУ імені Тараса Шевченка: http://luguniv.edu.ua

📧email: lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com

☎️Телефон приймальної комісії: +38(095)105-60-05