Освітянам Луганщини вручили обласні відзнаки та державні нагородиОсвітянам Луганщини вручили обласні відзнаки та державні нагороди: звання Заслуженого вчителя України одержав педагог з Рубіжного, який сьогодні зі зброєю боронить країну.

«Аби знищити націю, не треба атомних бомб – достатньо знищити освіту» – ці слова написані на вході до Стелленбоського університету в Південній Африці. Про це добре знає і наш ворог. Окупант від 2014 року нищить українські освітні заклади, нашу культуру, нас.

Через окупацію регіону, руйнування навчальних закладів та домівок працівники освіти Луганщини продовжують роботу в онлайн форматі. Сьогодні, до Всесвітнього дня вчителя, освітяни нашого регіону з усіх куточків країни зібралися в професійному колі в Дніпрі.

«Вдячний кожному з вас за роботу, самовідданість та готовність повертатися після деокупації до рідних освітніх закладів і відновлювати Луганщину. Гордий, що звання Заслуженого вчителя України одержав педагог Рубіжанського ліцею, який сьогодні зі зброєю боронить країну. Освітяни Луганщини – незламні. І це вже є доконаним фактом. На власному прикладі ви демонструєте патріотизм, мужність та наснагу. Ви виховуєте наше майбутнє», – зазначив Артем Лисогор, голова обласної державної адміністрації – начальник обласної військової адміністрації.

Директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації Юрія Стецюка нагороджено почесною відзнакою «За розвиток регіону».

Відзнакою Президента України «За оборону України» нагороджено чотирьох працівників освіти Луганщини, які здійснюють волонтерську діяльність.

Ще двом освітянам вручені обласні відзнаки «За розвиток регіону» та «За сприяння відродженню Луганщини».

22 працівникам освіти – Почесні грамоти та Листи подяки облдержадміністрації.