Представники Національної гвардії України зустрілись з обласними кадетами у Кремінній.Напередодні Дня Захисника України до Луганського обласного Кадетського корпусу у місто Кремінну завітали представники ініціативної  групи офіцерів  Іміджево-видавничого центру з організації та проведення заходів гуманітарного, цивільно-військового (СІМІС) співробітництва Національної гвардії України на чолі з начальником відділу інформаційної підтримки іміджево-видавничого центру Національної гвардії України полковником Віктором Голумбівським.

Гості ознайомились з навчально-матеріальною базою навчального закладу, поспілкувались з ліцеїстами та вихованцями ліцею. В ході зустрічі гості представили презентацію Національної гвардії та профільного вищого навчального закладу –Академії Національної гвардії України, відповіли на питання ліцеїстів та подарували книжки до ліцейської бібліотеки.

Нікого з присутніх не залишило байдужими звернення до молоді Донбасу учнів та вчителів Києва.

Наприкінці ліцеїсти подякували гостям за цікаву зустріч та подарували веселу козацьку пісню, яка стала подарунком усім присутнім до Дня Захисника України.