Презентація дитячих патріотичних коміксів «Пригоди Микитки»Сьогодні, 22 січня 2018 року, на базі Сєвєродонецького міського Центру дитячої та юнацької творчості відбулася презентація дитячих патріотичних коміксів «Пригоди Микитки», присвячених подіям останніх років на Сході України на якій був присутній голова обласної державної адміністрації Юрій Гарбуз.

У коміксах простою мовою зображуються ситуації, де навіть не всі дорослі  зможуть дібрати слова: щирість і завзятість позитивних героїв, вірність своїй землі та Українському народу військовослужбовців ЗСУ, підступність і віроломство ворогів, зрада, відчай втрат, сімейні цінності, віра у мирне майбутнє.

Під час спілкування з дітьми шкіл міста Сєвєродонецька очільник області відповів на запитання школярів та поділився думкою про те, якою він бачить нашу країну через 20 років та яка його найбільша мрія. Країна через 20 років повинна бути заможною та успішною. Найбільша мрія губернатора – це закінчення бойових дій на території нашої держави.