Прес-анонсanons08 вересня 2016 року о 21.00 біля торгівельного комплексу «Мир» за адресою: м. Сєвєродонецьк, пр. Гвардійський, 15 буде відправлено 37 дітей Луганської області на 2-тижневі канікули у Федеральній землі «Верхня Австрія».

У подорожі беруть участь 20 учнів загальноосвітніх навчальних закладів області, із числа внутрішньо переміщених осіб або із сімей загиблих чи поранених в АТО солдатів, 6 учнів КЗ «Новоайдарської школи інтернату І-ІІІ ступенів», 6 учнів КЗ «Сєвєродонецького обласного музичного училища ім. С.С. Прокофʼєва» та 5 учнів з числа волонтерів Сєвєродонецької міської організації Товариства Червоного Хреста.

Відправка дітей відбудеться за участю: Лішик О.П., заступника голови Луганської обласної державної адміністрації з питань соціальної та гуманітарної сфери та Стецюка Ю.В., директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації.

Можливість відпочинку у Верхній Австрії з 10 по 21 вересня 2016 року організувала Посол Австрії в Україні пані Герміне Попплер.

Дорожні витрати (проїзд автобусом до Австрії та у зворотному напрямку), ночівля та сніданок у готелі «Копа» поблизу м. Львів (по дорозі в Австрію та назад в Україну), проживання, харчування та організація екскурсій на час перебування у Верхній Австрії учасників даного заходу фінансуються за рахунок австрійської сторони.