15 березня 2017 р. Навчально-методичний центр професійно-технічної освіти у Луганській області отримав від Всеукраїнського громадського центру «Волонтер» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) навчально-методичні посібники «Програма профілактики конфліктів та правопорушень серед учнівської молоді «Будуємо майбутнє разом», робочі зошити, Z-картки «Підліток і закон», картки підлітка «Правила спілкування з поліцією» в кількісті 6060 примірників.
Отриманий комплект літератури стане у пригоді, насамперед, психологам та соціальним педагогам для організації якісної роботи з учнівською молоддю, що сприятиме формуванню належного рівня усвідомленості підлітками почуття відповідальності за власне життя.
Найближчим часом посібники будуть розподілені між навчальними закладами області.![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/03/2-11-e1490040435401.jpg)
![](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2017/03/3-6-e1490040452163.jpg)