Про діяльність освітніх центрів «Донбас-Україна» в Луганській області (оперативна інформація станом на 03.09.2018)Станом на 03 вересня 2018 року до освітніх центрів «Донбас – Україна» за консультацією звернулося близько 800 осіб.

Послугами освітніх центрів  «Донбас – Україна», які працюють у  закладах вищої освіти ІІІ-ІУ рівнів акредитації, вже скористалися та розпочали навчання в університетах Луганської області  501 особа, з них за бюджетною формою будуть навчатися 335 студентів, за контрактною – 166 студентів.

УВАГА!

 

Освітні центри «Донбас – Україна» працюють з 4 червня до 28 вересня 2018 року.

Якщо ви проживаєте на непідконтрольних територіях Луганської або Донецької областей, або вздовж «лінії розмежування» та бажаєте вступити до українського закладу вищої або професійної освіти, маєте всі можливості для цього.

Вступайте за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас – Україна».

Пам’ятаймо, що всі українські випускники, незалежно від місця навчання, мають рівні права на здобуття освіти. Звертаючись до учнів з тимчасово окупованих територій та територій проведення ООС, вкотре наголошуємо: вас з нетерпінням чекають у освітніх центрах «Донбас – Україна», бо ви потрібні Україні, а Україна потрібна вам!