Про діяльність освітніх центрів «Донбас-Україна» у Луганській області (оперативна інформація станом на 02.09.2019)Станом на 02 вересня 2019 року до освітніх центрів «Донбас – Україна» за консультацією звернулося 1818 осіб.

Направлено для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації  до школи для отримання документу державного зразка:

про базову загальну середню освіту – 7 абітурієнтів;

про повну загальну середню освіту – 83 абітурієнти;

про базову загальну середню освіту та повну загальну середню освіту – 25 абітурієнти;

подали документи для вступу до закладів вищої освіти  із тимчасовою довідкою (тобто вже пройшли річне оцінювання та державну підсумкову атестацію) – 139 абітурієнтів;

подали документи для вступу до закладів вищої освіти  із документом державного зразка (за вступними іспитами) – 614 абітурієнти.

Звертаємо увагу: якщо вступники з непідконтрольних територій не встигли подати документи до закінчення прийому на навчання за державним замовленням, то вони можуть до 26 вересня вступити на контракт й одразу після зарахування написати заяву про переведення на бюджет. У попередні роки більшість вступників з Донбасу скористалися такою процедурою та були переведені на місця держзамовлення.

Пам’ятаймо, що всі українські випускники, незалежно від місця навчання, мають рівні права на здобуття освіти. Звертаючись до учнів з тимчасово окупованих територій та територій проведення Операції об’єднаних сил, вкотре наголошуємовас з нетерпінням чекають у освітніх центрах «Донбас – Україна», бо ви потрібні Україні, а Україна потрібна вам!