Про діяльність освітніх центрів «Донбас-Україна» у Луганській області (оперативна інформація станом на 30.09.2019)27 вересня закінчили роботу освітні центри «Донбас – Україна», що функціонували в закладах вищої освіти області з метою забезпечення рівного доступу до вищої освіти громадян України з тимчасово окупованих територій та населених пунктів, розташованих на лінії зіткнення.

Протягом вступної кампанії 2019 року до освітніх центрів «Донбас – Україна» за консультацією звернулися 2004 особи.

Усього було направлено для проходження річного оцінювання та державної підсумкової атестації до школи для отримання документа державного зразка 130 осіб.

532 абітурієнти подали документи для вступу до закладів вищої освіти  із тимчасовою довідкою або документом державного зразка (за вступними іспитами або результатами ЗНО). З них усього зараховано на навчання за бюджетною формою 346 осіб, за контрактом – 143 особи.

Таким чином, нагодою вступити до переміщених університетів та коледжів області через освітні центри «Донбас – Україна» цього року скористалися майже п’ятсот наших співвітчизників з непідконтрольних територій.