Про національну програму залучення молоді до відновлення УкраїниМолодьспорт спільно з Державною установою «Всеукраїнський молодіжний центр» у партнерстві з громадською організацією «Молодіжний центр Волині» у межах проєктів UNDP «Підтримка громадянського суспільства та молоді» та «Сприяння безпеці людини в Україні через реагування на багатовимірну кризу, спричинену війною» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» (далі – Програма).

Програма націлена на активну молодь віком від 18 до 35 років, які бажають дізнатися більше про свою країну а також сприяти її якісному відновленню та відбудові.

У 2022-2023 роках обміни охопили понад 800 учасників та учасниць, відновлено 28 молодіжних просторів по всій країні.

У 2024 році молодіжні обміни будуть проходити в 24 громадах України в різних областях. Протягом 5 днів учасники проживатимуть в одній із громад, де знаходиться об’єкт відновлення, досліджуватимуть її культурні особливості, спілкуватимуться з однолітками з інших областей, братимуть участь у тренінгах, майстер-класах та екскурсіях. Попередній досвід будівельно-відновлювальних робіт не є обов’язковим для участі.

Додатково повідомляємо про те, що проживання, харчування та дорожні витрати учасників здійснюються за рахунок організаторів Програми.

Етапи проведення молодіжних обмінів:

І хвиля молодіжних обмінів – червень – липень;

ІІ хвиля молодіжних обмінів – липень – серпень;

ІІІ хвиля молодіжних обмінів – серпень – вересень.

Детальна інформація про Програму міститься на сайті: https://vidnova.org.ua/

Пропонуємо учнівській та студентській молоді закладів освіти області долучатися до Програми!