Психологічна служба системи освіти Луганщини: підбиття підсумків та плани на майбутнє15 грудня в Луганському ОІППО відбувся інструктивно-методичний семінар на тему «Сучасний стан та перспективи розвитку психологічної служби в системи освіти області на 2015-2016 н. р.».

У роботі інструктивно-методичного семінару взяли участь викладачі та методисти кафедри педагогіки та психології, методисти психологічних служб районних і міських методичних кабінетів, працівники психологічної служби шкіл-інтернатів, професійно-технічних навчальних закладів.

На семінарі було підбито підсумки роботи психологічної служби області за минулий рік та обговорено особливості діяльності психологічної служби у 2016 році.

Учасники семінару розглянули організаційно-змістовні аспекти професійного становлення працівників психологічної служби та формування самоменеджменту як умови професійного зростання.

Працівники психологічної служби окреслили коло проблемних питань щодо планування роботи, упровадження інноваційних технологій, поширення передового досвіду психологів та соціальних педагогів.