Підсумки ХХV Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії 2022-2023 навчального рокуЗ 17 по 20 квітня 2023 року на освітній платформі «HUMAN школа» було проведено IV етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії. Цьогоріч це була ювілейна, 25-та, Олімпіада, її організацією та проведенням опікувалися Департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки в поточному навчальному році IV етап Олімпіади з історії було проведено в дистанційному форматі. Олімпіада традиційно складалася з двох турів: теоретичного (виконання розгорнутих завдань) та виконання тестових завдань олімпіади. Під час виконання завдань цих турів було дотримано безпекових норм та вимог щодо академічної доброчесності.

Учасниками IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії стали троє учнів Сєвєродонецької міської територіальної громади:

  • учениця 9 класу Ліцею “КОЛЕГІУМ” міста Сєвєродонецька Луганської області Дар’я Шуліка,
  • учень 10 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області Олександр Сергієнко,
  • учень 11 класу Ліцею багатопрофільного міста Сєвєродонецька Луганської області Денис Моргунов.

За підсумками обох турів Олімпіади учениця 9 класу Ліцею “КОЛЕГІУМ” міста Сєвєродонецька Дар’я Шуліка  виборола ІІІ місце.

Дар’я – дуже обдарована особистість, багато читає, займається музикою. Дівчина 10 років професійно грає на скрипці, співає. Історією захоплюється давно завдяки своєму вчителю Марухненку Євгенію  Володимировичу, який прищеплює учням любов до рідної України, а нині на фронті виборює перемогу та творить нову історію нашої незалежної Батьківщини. Дар’ю надихають його уроки історії.

Щиро вітаємо сєвєродончанку з перемогою!

Вітаємо всіх учасників Олімпіади! Це значний досвід і неабиякий внесок у майбутнє освіти громади, області та держави!