Реєстрація на пробне зовнішнє незалежне оцінювання успішно завершиласяУпродовж реєстрації на пробне ЗНО Донецький регіональний центр оцінювання якості освіти отримав більш 12 тисяч заявок. Ознайомитися із процедурою пробного ЗНО, а також перевірити рівень навчальних знань зможуть 8264 учасників з Донецької області та 3889 – з Луганської області. Найбільше учасників виявили бажання скласти пробний тест з української мови і літератури – 6740 поданих заявок, другий предмет у рейтингу – іноземні мови, які обрали 1650 учасників, третім предметом активно обирали математику – 1443 учасників.

Зауважуємо, що учасники пробного ЗНО цього року зможуть спробувати  свої сили у складанні тестів з іноземних мов двох рівнів складності: стандартного та профільного. А також, попрацюють з новою формою завдань сертифікаційних робіт з іноземних мов – аудіюванням, тобто розумінні мови на слух. Учасникам запропонують почергово прослухати кілька аудіозаписів,  а потім відповісти на запитання. На виконання цих завдань відведуть 30 хвилин. Відповідно буде збільшено загальний час написання тестів – до 150 хвилин.

Для всіх зареєстрованих учасників пробного зовнішнього незалежного оцінювання будуть створені інформаційні сторінки, там до 1 березня будуть розміщені запрошення-перепустки з інформацією про час і місце проходження пробного ЗНО, а згодом – результати проходження тестування. Для отримання результатів пробного ЗНО кожному учаснику потрібно буде занести свої відповіді до спеціального сервісу «Визначення результатів пробного зовнішнього незалежного оцінювання» у такі терміни:

  • з української мови і літератури з 24 до 26 березня,
  • з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, німецької, французької, іспанської мов з 31 березня до 2 квітня.

Результати тестування з української мови і літератури будуть оприлюднені на інформаційних сторінках 30 березня, з інших предметів – 6 квітня.

                                                                                                                                                             За інформацією ДРЦОЯО