Робоча поїздка Катерини Безгинської до закладів професійної (професійно-технічної) освіти міст Золотого та ПопасноїЗ метою ознайомлення з освітньою та адміністративно-господарською діяльністю закладів професійної (професійно-технічної) освіти, які функціонують на лінії зіткнення, 26 січня 2022 року заступник голови облдержадміністрації Катерина Безгинська у супроводі директора Департаменту освіти і науки Юрія Стецюка здійснила робочу поїздку до Золотівського професійного ліцею та Попаснянського професійного ліцею залізничного транспорту.

Вони оглянули прилеглу територію, навчальні та навчально-виробничі приміщення закладів освіти, ознайомилися з умовами навчання й проживання здобувачів освіти.

У перебігу зустрічі з керівниками ліцеїв Тетяною Кіященко та Василем Дегтяренком були обговорені питання розвитку матеріально-технічної бази закладів, шляхи розширення освітніх можливостей для осіб з тимчасово окупованих територій та з числа ВПО, залучення роботодавців, міжнародних соціальних партнерів до спільного вирішення актуальних проблем професійної освіти в регіоні.

За результатами відвідування професійних ліцеїв Катерина Безгинська підтвердила готовність облдержадміністрації підтримувати заклади освіти, у т.ч. професійної (професійно-технічної), які розташовані у «сірій зоні», та всебічно сприяти їх подальшому розвитку.