Розпочався проект професійного розвитку для вчителів математики3=Луганський ОІППО продовжує з метою вдосконалення професійної майстерності освітян проводити проекти професійного розвитку. Нагадуємо, що проект професійного розвитку – це технологія післядипломної педагогічної освіти, яка спрямована на опанування педагогами компетентностей, затребуваних освітньою практикою.

Психологи, соціальні педагоги, учителі історії, учителі російської мови та літератури, керівники методичних об’єднань вихователів ДНЗ уже відвідали проекти професійного розвитку.

1=22 жовтня 2015 року до проектантів долучилися й учителі математики Луганської області. ЛОІППО організував для педагогів науково-практичний семінар «Сучасні підходи до викладання математики» у рамках проекту професійного розвитку «Сучасний урок математики: традиції та інновації».

На семінарі методист кафедри природничо-наукових дисциплін та методики їх викладання ЛОІППО Стецюк Лариса Миколаївна та старший викладач кафедри Годорож Ольга Володимирівна ознайомили учасників проекту з такими питаннями:

  • компетенції вчителя;
  • способи здійснення учіння;
  • поняття педагогічної технології;
  • види педагогічних технологій;
  • портфоліо як різновид креативних технологій.

Також учасники проекту взяли участь у дискусії «Який він – сучасний урок?», «Традиційний урок: плюси і мінуси».

Сподіваємося, що отримані знання принесуть користь учителям математики та сприятимуть їх професійному зростанню.