Розпочинається основна сесія ЗНО-2021Завтра, 21 травня 2021 року, в Україні тестуванням з хімії розпочинається основна сесія ЗНО-2021.

Для проходження зовнішнього незалежного оцінювання з хімії зареєструвалося 190 учасників. Для них створено 14 аудиторій в пункті тестування, який розташований в м. Сєвєродонецьку. З метою створення безпечних та комфортних умов для усіх учасників та персоналу пункт ЗНО з хімії оснащено захисними та дезінфікуючими засобами в повному обсязі.

Для успішного функціонування пункту проведення ЗНО з хімії зареєстровано 36 педагогічних працівників, які виконуватимуть обов’язки персоналу пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Аби уникнути скупчення біля входу до пункту тестування допуск учасників до пункту розпочнеться о 9:50 і триватиме до 10:50. У запрошенні-перепустці зазначено проміжок часу, протягом якого учасникові ЗНО рекомендовано прибути до пункту тестування і пройти процедуру допуску.

Увага! Якщо учасник прибуде до пункту тестування після 10:50, його не буде допущено до участі в ЗНО.

Процедура допуску до пункту тестування передбачає проходження термометрії й ідентифікації учасників ЗНО.

Вхід учасників до пунктів проведення ЗНО буде дозволено за наявності таких документів:

  • оригіналу Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання;
  • паспорта або іншого документа, серію (за наявності) та номер якого зазначено у Сертифікаті;
  • запрошення-перепустки для участі у зовнішньому незалежному оцінюванні, яке учасники мають самостійно роздрукувати з інформаційної сторінки.

Радимо взяти із собою 2–3 ручки з чорнилом насиченого чорного кольору та пляшечку з питною водою без етикетки, засоби індивідуального захисту, які учасник ЗНО зможе покласти на свій робочий стіл і за потреби скористатися.

Нагадуємо, що під час проходження тесту абітурієнт не може мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, оброблення, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Речі, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання учасники ЗНО залишають у спеціально відведеному місці, на яке вкаже інструктор в аудиторії.

Просимо учасників ЗНО бути максимально відповідальними, дотримуватися рекомендацій медиків, правил соціального дистанціювання.

Для учасників, які з поважних причин не зможуть взяти участь в основній сесії зовнішнього незалежного оцінювання, проводиться додаткова сесія. Для участі в ній потрібно протягом 5 днів після тестування з певного предмета (ураховуючи день проведення) подати заяву до Донецького регіонального центру оцінювання якості освіти.

Зразок заяви та перелік документів, які необхідно надати, можна знайти за посиланням – https://test.dn.ua/dodsession/

Департамент освіти і науки щиро бажає усім учасникам успішно скласти ЗНО та отримати найвищий результат.