Різдво наближаєтьсяПривітати з Різдвяними святами працівників Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації завітали вихованці Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства.

Хлопці і дівчата – всі учасники фольклорно-етнографічних гуртків Центру, вивчаючи традиції українського народу, підготували постанову, присвячену циклу зимових свят.

Юні артисти-дослідники співали колядки і щедрівки, водили таночки, читали вірші та представляли театралізовані дійства з Козою, Чортеням та Циганами. Щедрувальники побажали всім присутнім добра, злагоди, радості і добробуту в Новому році, даруючи святковий настрій.

Рік Новий йде новим кроком,

Всіх вітаємо з Новим роком!

Здоров’я міцного,

Щастя багато,

Чистої води з криниці,

В полі ярої пшениці,

Хліба-солі на столі

І погоди на душі!

Звершили свій виступ колядники словами:

Новий рік настає, старий рік утікає,

Слава Україні! Христос ся рождає!

Директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Юрій Вікторович подякував щедрувальників за щирі вітання та чудову святкову атмосферу.

Нехай вам світло в серцях не гасне!

Бо знайте: світло знання і наука –

Кращої долі добра запорука!

4 січня гуртківці ЛОЦДЮТК направляються з Різдвяними привітаннями до гостинної Тернопільської області з метою вивчення особливостей святкування зимових свят Західної України.