Свято дитинства на БілокуракинщиніIMG_3160Червневого ранку 2015 року площа Горького сповнилася дитячим галасом, щасливими посмішками, веселими піснями. Тут зібралися учні шкіл району з нагоди чудового свята – Свята дитинства. Довгоочікуваний день сповістив про початок літа, веселі канікули, чудовий відпочинок, нові пригоди та неймовірні екскурсії.

Проведення районний заходу стало можливим за підтримки Білокуракинської райдержадміністрації, Білокуракинської районної ради,  відділу освіти, Служби у справах дітей, Сектору у справах сім’ї, молоді та спорту, РЦСССДМ, Центру Підтримки Громади в рамках проекту Благодійного фонду «СОС дитяче містечко» при підтримці ЮНІСЕФ, районного Центру зайнятості, Білокуракинського міськрайонного відділу головного управління ДСНС України, народного депутату України С.В.Гончарова.

Свято відкрив ансамбль барабанщиць Будинку дитячої та юнацької творчості. Чарівні ведучі Даша Великіцька, Богдан Лісовий, Катерина Бортнік та Михайло Діщук задали настрій святковому дійству.

Зі святковим привітання до дітей звернулася Л.І.Зубкова – начальник відділу освіти Білокуракинської райдержадміністрації. Вона побажала дітям міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул, гарного настрою, здійснення мрій, творчої наснаги та мирного майбуття.

IMG_3109Юні артисти Будинку дитячої та юнацької творчості, Будинку культури та маленькі читачі Білокуракинської ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 дарували глядачам разом із піснями й танцями веселі посмішки та добрий настрій і в черговий раз довели, що таланти Білокуракинщини невичерпні.

По завершенню святкового концерту всіх бажаючих запросили до участі у веселій грі «Білокуракине-квест», де діти за отриманими маршрутними листами на станціях малювали на асфальті, виконували цікаві завдання, вчились танцювати, співати та «створювали» власну формулу щасливого дитинства.

Родзинкою заходу був  показовий виступ працівників Білокуракинського міськрайонного відділу головного управління ДСНС України у Луганській області.

Підготували свято педагоги Білокуракинського Будинку дитячої та юнацької творчості (директор Л.О.Лушнікова). Святковим дійством було охоплено 220 дітей пільгових категорій.