6 травня в спортивному залі Державного навчального закладу «Сєвєродонецьке вище професійне училище» відбулася військово-спортивна гра «Сокіл» (Джура), присвячена 70-річчю Великої Перемоги. Мета заходу: патріотичне виховання молоді, пропаганда фізичної культури і спорту, розвиток фізичних даних учнів, виховання готовності до захисту Батьківщини.
![Рисунок4](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/4ba675ce631ff2c25f170fd949e6ae69-e1431083262594.jpg)
У грі взяли участь юнаки, представники чотирьох груп першого курсу. 8 різноманітних конкурсів дали можливість командам продемонструвати і стройову підготовку, і силу, і спритність, і сміливість, – все те, що необхідно справжнім чоловікам, захисникам Батьківщини.
![Рисунок1](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/5d1cb1f195968607935c419273b532a4-e1431083326879.jpg)
![Рисунок3](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/71acc0391e30bacd484a035f4807cb0d-e1431083355793.jpg)
Звичайно, не так просто швидко і правильно зібрати гвинтівку, надіти протигаз, скинути супротивника з колоди подушкою, підняти важку гирю. Але хлопці з цими завданнями впоралися.
![Рисунок2](http://oblosvita-lg.gov.ua/wp-content/uploads/2015/05/7e1a22e08118096bcc7876eafb849cb7-e1431083393491.jpg)
До захисту Вітчизни готуємось сьогодні! Пам’ятаємо про подвиги старших поколінь!