СВЯТО ТУРИЗМУ27 квітня 2018 року в Комишуваському навчально-виховному комплексі Попаснянської районної ради відбувся фестиваль туризму. Ініціаторами проведення заходу виступили директор школи Богданова Олена та педагогічний колектив закладу. 

Дев′ять команд від шкіл району відгукнулися на пропозицію взяти участь у святі та у чудовий сонячний день завітали до с. Комишувахи. Для багатьох учасників туризм – це новий вид спорту.

У ролі юних інструкторів-помічників виступили учні Комишуваського НВК, вихованці гуртка «Юні туристи» ЛОЦДЮТК, які за вісім місяців роботи гуртка на базі закладу, встигли підготуватися, взяти участь у трьох обласних змаганнях з пішохідного туризму та стати їх призерами. Під час проведення свята, вони впевнено ділилися набутими знаннями та вміннями зі своїми однолітками з інших шкіл району.

Протягом двох годин учні-інструктори та вчителі школи навчали команди долати перешкоди за допомогою навісної переправи, колоди, жердин, переправи з перилами. Також учасники фестивалю оволоділи вміннями роботи з компасом, навичками орієнтування на місцевості та встановлювання намету. Учасники заходу  отримали позитивні враження від свята.

Методичну і практичну допомогу у проведенні фестивалю надали працівники Луганського обласного центру дитячо-юнацького туризму і краєзнавства та Благодійна організація «Благодійний фонд «Карітас Сєвєродонецьк».

Сподіваємося, що фестиваль туризму стане традиційним у Попаснянському районі, а кількість його учасників збільшиться.

Юним туристам Комишуваського НВК і всього району бажаємо нових перемог і досягнень у цьому виді спорту!