Середа, 9 листопада 2016.Приєднуймося до радіодиктанту національної єдності!

9 листопада, у День української писемності та мови, на Українському радіо відбудеться шістнадцятий радіодиктант національної єдності, який традиційно  об’єднує  всіх небайдужих навколо українського слова.

Долучитися до написання  диктанту  можуть усі охочі, а найбільш ініціативні ще й стати своєрідними співорганізаторами акції: створити свій власний осередок диктанту – зібратися родиною, колективом чи організувати написання за місцем роботи чи навчання, адже мета акції не перевірка грамотності, а єднання! Будь-яке місце, в якому збираються двоє та більше учасників для написання диктанту, автоматично стає осередком Всеукраїнської акції.

Для того, щоб стати учасником, окрім бажання, необхідно мати аркуш паперу, ручку,  радіоприймач, комп’ютер, планшет або телефон з виходом в Інтернет.

Об 11 годині на Першому каналі Українського радіо почнеться годинна радіопрограма, присвячена акції: йтиметься про історію радіодиктанту, його учасників, умови написання, а об 11:30 прозвучить власне текст.

Диктуватиме доцент Київського університету ім. Б.Грінченка Олександр Авраменко.

За умовами акції, кожен може надіслати диктант на перевірку на Українське радіо. Для цього треба скористатися звичайною поштою або електронною.

Паперові листи треба надсилати на адресу Хрещатик, 26, Київ – 1, 01001; електронні – rd@nrcu.gov.ua .

У випадку паперових версій, перевірятимуться лише диктанти, надіслані 9 і 10 листопада (за поштовим штемпелем). Електронні листи мають містити відскановані чи сфотографовані копії написаних від руки диктантів і бути надісланими не пізніше 12:00 10 листопада.

Запрошуємо всіх небайдужих жителів  Луганської області, освітян, батьків,   учнів і студентів  долучитися до акції   та підтримати українське слово як символ єдності української нації.